Як у Києві будують Окружну дорогу на Оболонь: відео з висоти

У столиці триває будівництво магістралі та мостів

У Києві триває будівництво Окружної дороги на Оболонь. Як працюють дорожники, на відео, знятому з висоти пташиного польоту, показав блогер Сергій Мухлинін, передають "Коментарі".

Автор відео зазначив, що будівельні роботи на Оболоні тривають на вулицях Богатирська та Сім'ї Кульженків. "Триває більш-менш активна фаза робіт: трамбують насип, готують конструкції з'їздів і мостових переходів. Багато техніки, роботи тривають", — прокоментував блогер Сергій Мухлинін своє відео.


У Києві тривають активні ремонтні роботи по оновленню Великої кільцевої дороги. Блогер Сергій Мухлинін також показав, як ремонтують трасу на ділянці від Одеської площі до вулиці Ватутіна. Цю ділянку столиця отримала на свій баланс від області нещодавно. Будівельники вже облаштували сучасну зливову каналізацію, а на кількох ділянках траси триває укладання щебеневої основи та асфальту.

На ділянці Великої кільцевої дороги встановлять 260 опор освітлення, шумозахисні екрани і озеленять прилеглу територію. Крім того, відремонтують тротуари, оновлять світлофори, облаштують велодоріжки і зупинки для громадського транспорту. Також у Києві відремонтують прилеглу до ділянки Великої кільцевої дороги вулицю Лятошинського.

Нагадаємо, столична влада тимчасово обмежила рух на ділянці Великої кільцевої дороги через проведення ремонтних робіт. Перекриття руху буде діяти два місяці — до 19 вересня. Причиною перекриття стали ремонтні роботи на дорожньому покритті на ділянці між Московським шосе і вулицею Академіка Заболотного.

Крім того, в Києві на кільцевій дорозі обмежили рух транспорту до кінця жовтня через капітальний ремонт. На кільцевій дорозі Києва ремонтуватимуть ділянку траси від вулиці Дмитра Луценка до Одеської площі. Дорожні роботи триватимуть в напрямку вулиці Заболотного. Через це до 30 жовтня на кільцевій дорозі рух транспорту буде здійснюватися по оновленій ділянці магістралі.

Раніше в Офісі президента України розповіли, коли закінчиться ремонт на ділянці траси "Київ - Харків - Довжанський", яка з'єднує Київ і міжнародний аеропорт "Бориспіль". Оновлену дорогу обіцяють відкрити вкінці серпня. Трасу з Києва в аеропорт "Бориспіль" не ремонтували понад 17 років.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Ярослав

1 серпня 2021, 22:55

Это не строительство,это кто-то учится езде на тракторе .А сколько бабла ввалили!?

Николай

1 серпня 2021, 16:23

А когда будет произведён ремонт на ул. Бережанской? Кого спросить????

Андрей

1 серпня 2021, 16:10

Херня.... Все через анус. Пускай строят сами себе. С такими темпами.

Артур

1 серпня 2021, 14:12

Очень безполезное видео(

Андрей

1 серпня 2021, 04:22

Уже несколько лет строят, а продвижений практически нет. Перекинули просто мостик через Богатырскую, на который нет ни заездов ни съездов. Такими темпами еще лет 100 будут строить. И самое интересное, народ опять проголосовал за Кличко.

Максим

1 серпня 2021, 01:25

Это рано или поздно надо делать

Максим

1 серпня 2021, 01:24

Это рано или поздно надо делать

Ярик

31 липня 2021, 22:48

Пока дрон летал, техника подвигалась туда-сюда. Типа дорога строиться.

Кеол

31 липня 2021, 21:20

Мммда. Не сильно впечетляет.

SHorhol

31 липня 2021, 20:10

Ключевая фраза "много техники" ! С такими темпами окружная будет построена до начала следующего столетия. Проезжаю там почти каждый день,никаких изменений и движения не ощущаю.

Юрий

31 липня 2021, 19:29

Дай бог достроят через пару лет...))

Андрей

31 липня 2021, 19:20

Так строят только нищеброды.....столько лет

Андрей

31 липня 2021, 19:19

Так строят только бедные....столько лет....

В.С.

31 липня 2021, 17:54

Влад, а где надо было делать окружную, чтобы тебе угодить? Где-то под Припятью? Может ты хоть на секунду думаешь, что по этой дороге поток машин будет больше, чем на проспекте Победы? Например. Там сплошной поток машин, грохочущий и смердящий, заполоняющий все пицот полос проспекта, проходит не где-то недалеко, а прямо под окнами домов. И куда перенести бульвар Шевченко, Крещатик, Л.Украинки и другие основные дороги Киева этим "тупым уродам", чтобы не быть тупыми уродами?

Сергей

31 липня 2021, 17:33

Мне было чуть более 15 лет когда я переехал на Троещину. Уже тогда обесчали, что скоро будет у нас метро. Сейчас я уже пенсионер по возрасту и.... Так что не сильно то вы переживайте у кого она возле дома проходить должна. На ваш век тишина обезпечена.

Влад

31 липня 2021, 17:08

Особенно рад , как житель Оболони, что окружная теперь у меня не долеко от дома! Тупее придумать нельзя было! Возле спальных районов Минский и Оболонь. Окружную делать! Тупые!!! Уроды!

Валентин

31 липня 2021, 13:08

С такими темпами как ремонтировали участок Одесской трассы от Киева до Белой Церкви 11 лет, нам остаётся только надеятся и ждать.

Степан

31 липня 2021, 12:53

Щось не дуже ,,кипить,, , мабуть половина у відпустках

Василий

31 липня 2021, 11:36

Что-то техники не видно. Да и рабочих не видать. Но строительство идет по графику.

Алекс

31 липня 2021, 11:36

Горажи снесли, а куда машины ставить? Головой никто не думает!!!

проктолог

31 липня 2021, 11:13

Так а где же строят? Это "строят" так стоит уже сколько лет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися