Кличко відправив у відпустку чиновників КМДА: подробиці

Міський голова української столиці підписав розпорядження про надання відпусток деяким чиновникам Києва. Про це стало відомо з відповідного документа, який опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що градоначальник відправив у відпустку главу Печерської районної державної адміністрації Наталію Кондрашову на 14 календарних днів — вона буде відпочивати з 9 по 22 серпня. Також Кличко розпорядився про надання відпустки 6 серпня чолі Солом'янської райадміністрації Ірині Чечотці за сімейними обставинами.

Нагадаємо, що раніше Віталій Кличко заявив, що звільнить свого профільного заступника з питань транспорту Олександра Густелева, якщо до кінця року не буде відкрито автомобільне сполучення на Подільсько-Воскресенському мосту. Про це мер Києва сказав на пленарному засіданні Київської міської ради 22 липня.

За його словами, якщо Подільсько-Воскресенський міст не буде введений в експлуатацію вчасно, як це було обіцяно, то людина, яка несе на собі відповідальність, буде звільнена.

Він зазначив, що говорив про це зі своїм профільним заступником Олександром Густелевим і заявив, що людина повинна контролювати процеси, щоб потім не виявлялися причини, чому щось не можна зробити вчасно. Кличко сказав, що якщо бруківці перехід не буде зданий і автосполучення не заміните його новим в експлуатацію, то будуть відповідні кадрові висновки.

Раніше "Коментарі" повідомляли про будівництво нової траси Київ-Кишинів.

Читайте також про закриття київського фунікулера до кінця літа.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Киевлянин

6 серпня 2021, 09:40

ВОР!! ПРЕВРАТИЛ КИЕВ В КОЛХОЗНЫЙ СВИНАРНИК!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися