У Києві на час ремонту перекриють Південний міст

Про обмеження руху транспорту попередили у "Київавтодорі"

У Києві на час проведення ремонтних робіт частково обмежать рух транспорту на Південному мосту. Про це водіїв попередили у комунальній корпорації "Київавтодор", передають "Коментарі".

До столичних комунальників надходять багато скарг на стан старих деформаційних швів на Південному мосту. Це дуже гальмує рух транспорту через шляхопровід, зазначили у комунальній корпорації "Київавтодор".

З 21:00 24 серпня на Південному мосту розпочнуть заміну старих деформаційних швів. З цього дня рух автомобільного транспорту тут буде обмежено. Перший етап ремонту мосту розпочнуть під проїжджою частиною. Окрім того, на Південному мосту ремонтуватимуть асфальтове покриття та замінять гідроізоляцію. Ремонтні роботи будуть вести у напрямку правого берега. Обмеження руху триватиме до 1 жовтня. Дорожники обіцяють відновити на Південному мосту одразу кілька швів.

picture

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко перевірив будівництво Подільського мосту та розповів, де зараз тривають роботи. Він повідомив, що триває демонтаж надводної частини тимчасових опор. Ці роботи планують завершити до кінця серпня, а паралельно демонтують й підводні частини Подільського мосту. Окрім того, будівельники монтують шумозахисний бар’єр естакади на Рибальському півострові та лівоповоротного з’їзду на вулицю Набережно-Рибальську. Підрядники також готуються до будівництва дороги на перетині вулиці Бальзака та проспекту імені Шухевича — від транспортної розв'язки до Подільського мостового переходу.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві на мосту імені Є. О. Патона планують виконати масштабні відновлювальні роботи, проте початок реконструкції відкладено через проблеми з розробкою проєктно-кошторисної документації. За даними столичної мерії, комунальна корпорація "Київавтодор" двічі намагалася закупити розробку проєктно-кошторисної документації із реставрації мосту Патона, але результати тендерів двічі відхиляв Антимонопольний комітет України.

Читайте також, як будують Подільський міст на Русанівських садах та дивіться відео усієї споруди, зняте з висоти пташиного польоту.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Сергій

1 вересня 2021, 13:33

Краще б збудували вже новий міст за ті кошти, що щороку вбухуються в цей міст!!! Вчора 2,5 години "іхали" через цей міст. Чому немає регулювання та перенаправлення фур іншим маршрутом??? Скільки вже можна знущатись над людьми з цими недолугими ремонтами!?!?!

Юрий

23 серпня 2021, 00:01

Украинская территория обнищала до абсурда- в мост вложили колоссальные средства, а на развязке сэкономили. На Подоле транспортные потоки не будут эффективно работать без съезда с моста на Валы, а также без развязки на пересечении Набережной с Валами (есть проект за счёт уменьшения бульварной части). Безсфетофорная развязка позволила бы убрать 2 светофора на Набережно- Крещатицкой и на Почтовой площади.

Вадим

22 серпня 2021, 19:58

Золотий міст його кожен рік ремонтують

Лето

22 серпня 2021, 11:48

Його ж нещодавно (!) ремонтували! Перекрито було рух.

L

22 серпня 2021, 10:39

Сергей, а такая мысль, как строить новые мосты, тебя не посетила?

Сергей

22 серпня 2021, 10:24

Да взорвите его к черту! Самый проблемный и не проездной мост в Киеве. Даже Московский (Северный) и тот лучше. Хотя и лидер по авариям. А на счёт пробок и всяких ремонтов, то лично у меня создаётся впечатление, что власть просто издевается над народом и вежливо при этом извиняется. Приблизительно так как делают некоторые участники дорожного движения - режут и после включают аварийку типа " я нагадил тебе в душу, но извини". Такого глобального издевательства я не помню не при одном бывшем правительстве. Мало того, что все ремонты и "покращення" происходят за наш счёт, так в добавок к этому, мы ещё доплачиваем за дополнительный бензин стоя в пробках (подготовка к параду, сам парад, всяческие ремонты и т.д.) Я уже не говорю про экологию и временные затраты. А результат будет один - денег нет, комфорта нет. Нет хозяина в городе. Одни бизнесмены. А они нам нужны?

Владимир

22 серпня 2021, 09:46

Так не только по Киеву, по всей Украине ремонтируют и дороги и мосты, как волки на оленя, так строители набросились на дороги, многокилометровые пробки на Донецк, на Черкассы.

БабаМиша

22 серпня 2021, 08:35

Это специально делают, создают искуственно пробки, что бы люди ездили на метро и набивали гор. казну. Южный, Петровка, Патона, Окружная и остальные критически важные магистрали. И всё одновременно. Как раз и цены на проезд поднимут с 1 сентября.Вот и делайте выводы

Виталий

22 серпня 2021, 08:32

Вечный ремонт...и каждый год одно и тоже может уже стоит привлечь кого-то к ответственности сколько можно сентябрь месяц на носу в Киев столько машин сьезжается ,школьники,студенты, локдаун на носу бардак страшный..Ремонт чисто для отвода глаз,а бабки поделили

БабаМиша

22 серпня 2021, 08:29

Уволить по статье за такие ремонты. Этот мост последние 5 лет постоянно в ремонте. Деньги выделяются, а ремонта нет. Закройте его полностью и сделайте нормально раз и надолго. Что бы вам так ремонты делали, вы бы уже на столбах строителей повесили. Срамота, стыд и позор Виталька

Александр

22 серпня 2021, 08:07

Ремонт будет таким же как на Петровке? Где после запуска, на дороге в сторону бывшего московского моста, образовываются ямы-бугры? Где через пару месяцев сменили метров 100 асфальта и теперь снова тоже самое? Может лучше вообще не трогать и дольше простоит?

Тимур

22 серпня 2021, 07:53

Задолбали

Люба

22 серпня 2021, 07:52

Мости треба ремонтувати,тут нема питань.Але в першу чергу треба метро на Троєщині.Комунальний транспорт після 21.00 весь дружно їде в депо,тролейбуси 50,50к,37 та інші.Сиди Троєщина в своєму районі?Кличко може ввійти в історію якщо захоче і зможе збудувати метро на Троєщину.

Aleksandr

22 серпня 2021, 06:53

Несколько лет назад полностью меняли гидроизоляцию ,такая была красивая цветная многослойная ,с монтажом освещения.Где деньги,гарантия!!!

Сергій

22 серпня 2021, 00:21

А чи не пора будувати нові мости, за ті кошти, які тратять кожен рік на ремонт. Я так розумію, що це дуже вигідно для певної категорії.

Сергей

21 серпня 2021, 20:45

Просто нет слов ......... каждый год одно и тоже . И дальше будет объявление следующего характера " это по гарантии " )))) вот вопрос а сделать за один раз нельзя или это как традиция каждый год перед осенью мы ремонтируем мост. А потом в декларация 00 а по факту квартиры и новые авто. Но это же не наше на маму оформили или на жену или родственников. Ни чего не меняется .........

Е