Що будують на місці занедбаного універмагу на Троєщині

У Дніпровському районі столиці на Троєщині з'явиться новий сучасний торгово-розважальний центр. Реконструкційні роботи вже почалися.

На своїй сторінці в Facebook глава Деснянської РДА Дмитро Ратніков повідомив, що на перехресті вулиць Драйзера та Бальзака почалася масштабна реконструкція занедбаного універмагу "Троєщина", який почали будувати ще в кінці 1980-х років, згідно з даними wikimapia, але так і не завершили. У 2001 році будівлю добудували й відкрили торговий комплекс "Сіріус", але зараз він знаходиться у занедбаному стані.

Відзначається, що в новому сучасному торгово-розважальному центрі буде функціонувати дитячий парк розваг, відкриються кафетерії, магазини й кінозал. Відкриття об'єкту дозволить створити нові робочі місця і полегшить жителям району доступ до комфортних послуг.

У Facebook-групі "Громадська рада Деснянського району" опублікований паспорт об'єкта, в якому зазначено, що забудовником є ТОВ "Білд КОМЕРС ГРУП". ТРЦ під назвою New Ray налічуватиме 3-5 поверхів.

Нагадаємо, що в Києві біля станції метро "Лісова" відновили будівництво торгово-розважального комплексу Lisova Mall. Забудовник стверджує, що отримав дозвіл на відновлення заборонених раніше будівельник робіт. Чотириповерхову будівлю планували звести між Броварським проспектом і вулицею Кіото.

Раніше видання "Коментарі. Київ повідомляло, що в столичному ТРЦ "Ретровілль" на проспекті Правди трапилася надзвичайна подія — на дитину впала скляна вітрина, через що вона отримала колото-різані рани ноги й тріщину в кістці.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Uriy

5 вересня 2021, 10:11

Сначала закрыли и выгнали всех, а теперь оказывается было заброшенным и надо "реконструкцию"

Гость

4 вересня 2021, 18:43

Это не Днепровский район. Если уж публикуете материал, то прочтите содержимое текста.

Ольга

4 вересня 2021, 15:24

Не Дніпровський район, а Деснянський!

Макс

3 вересня 2021, 13:38

Автору следовало бы знать что Лесной массив это не Троещина

Володя

3 вересня 2021, 09:10

В нашем Деснянском районе нет больницы, роддома! На переулке напротив поликлиники(ул.Закревского81/1)более30лет была авто стоянка на несколько сот машин,машины стоянку уничтожили,начали строить 2 жилых дома?! А где будут строить больницу? Земли под застройку в районе видать уже нет,если уничтожают авто стоянки.Как всегда, бабло побеждает разум

Елена

3 вересня 2021, 01:45

Почему это Днепровский район? если это в Деснянском районе на Троещине этот универмаг )))

Гость

2 вересня 2021, 19:03

Лучше бы для большого тенниса корты сделали или бассейн. Кому нужен этот тц и кинотеатр возле Района и Флоренции...

Мурчик

2 вересня 2021, 13:48

Зато смотрите, сколько кАментов нагнал этот граматей на сайт. Писать криво, ересь и с ошибками - это тренд нашего времени и хитрый маркетинговый ход ))))))))))))))))))))))))))))

Мурчик

2 вересня 2021, 13:47

"В Днепровском районе столицы на Троещине....." Во-первых Деснянский район. А про пунктуацию молчу. Не ужели сложно копирайтера грамотного найти?!

Максим

2 вересня 2021, 12:15

Троещина - это не Днепровский район, с Деснянский

Житель Троещины.

2 вересня 2021, 07:32

Выгнать нужно того, кто пишет эту ересь. Пишет лишь бы писать. Вообще не владея вопросом. В Днепровском районе появится.... И мелочи, что Троещина - это Деснянский район. И Сириус никак не был в плачевном состоянии. Банальный передел собственности. Строить ещё один кинотеатр в трехстах метрах от большого кинотеатра как-то глупо.

Ольга

2 вересня 2021, 06:51

Район Деснянский, а не Днепровский!!!

Андрей

2 вересня 2021, 01:22

Кто пишет эти статьи? Какой к черту Днепровский район?


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися