На Троєщині завдяки термомодернізації вдвічі менше сплачують за опалення

Як працює програма співфінансування енергоефективних проєктів

У Києві мешканці житлово-будівельного кооперативу "Річковик-2" завдяки енергоефективним заходам удвічі зменшили тариф на опалення. Про це розповіли у мерії столиці, передають "Коментарі".

На Троєщині у багатоквартирному будинку на десять під’їздів утеплили фасад, замінили вікна та встановили індивідуальні теплові пункти. Це дозволило мешканцям будинку по вулиці Закревського, 85 удвічі зменшити вартість опалення. Зокрема, індивідуальні теплопункти дозволили оперативно регулювати подачу тепла та не переплачувати за опалення.

ЖБК "Річковик-2" бере участь у міській програмі співфінансування енергоефективних проєктів "70/30%" з 2016 року та кілька разів брав теплові кредити, які вже повністю виплачені. За п’ять років у будинок інвестували 15,5 мільйонів гривень, з яких понад 9 мільйонів гривень — допомога столиці, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

У Києві діють дві муніципальні програми співфінансування, за якими місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт — це "Капремонти" та "70/30%". У програмі "Капремонти" можуть взяти участь всі будинки, зокрема, й ті, де ОСББ чи ЖБК не створені. Цього року фінансування програми "70/30%" збільшили на 20 мільйонів гривень. Загалом у Києві в рамках обох програм співфінансування виконали понад 1200 енергоефективних проєктів.

Нагадаємо, комунальне підприємство "Київтеплоенерго" застосовує до злісних боржників санкції у вигляді нарахування на борги за теплоенергію 3% річних та інфляційних втрат. 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Валентина

7 січня 2022, 09:05

Київтеплоенерго нараховує неіснуючі борги заднім числом в будинках з лічильниками а також інфляційні і річні відсотки.І яким законм це прописано (це про злісних неплатників)

Владимир

7 січня 2022, 08:46

А что делать людям, живущих в социальных домах, где на пенсию 2-3 тысячи или зарплату 5-7 тысяч не проживешь?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися