У Київському зоопарку розповіли про правильне підгодовування птахів (ВІДЕО)

Корисні поради від експертів

Працівники Київського зоологічного парку загальнодержавного значення розповіли, як допомогти у морози місцевим та перелітним птахам якісним підгодовуванням. Про це йдеться у відеопорадах закладу, передають "Коментарі".

За словами завідуючого відділу птахів Київського зоопарку Віталія Лясківського, годівнички для птахів можуть бути різних видів. На території Київського зоопарку їх декілька. Він показав, як швидко зробити з підручних засобів годівнички для пташок під час морозів. Експерт також розповів, яким кормом треба підгодовувати птахів.

"Це не аби яка зерно-суміш, тому що на годівничку можуть прилітати як зерноїдні птахи, так і комахоїдні. Візьмемо різні види насіння — овес, соняшник, вівсяну крупу, просо, рапс, конопляне насіння. Різні види зерен в певній пропорції змішуємо. Осі і готова наша суміш", — розповів експерт.

Як зазначив науковий співробітник відділу птахів Київського зоопарку Олександр Панчук, один з способів підгодівлі пташок — повісити на дерево шматок внутрішнього жиру або сала. "Салом дуже часто прилітають годуватись різноманітні синички, дятли та сойки", — зазначив він.

Загалом у Києві зимують близько півсотні видів місцевих та перелітних птахів. Щоб допомогти їм пережити морози у Київському зоопарку й надали поради фахівців-орнітологів щодо годівничок та кормів до пернатих. Киян закликали долучитися до підгодівлі птахів. Окрім того, фахівці наголосили, що категорично не можна годувати птахів хлібом. Це призводить до хвороб та смерті. Також заборонено підгодовувати пташок смаженими, гострими, солоними, копченими, солодкими та пліснявими продуктами.


Раніше портал "Коментарі" повідомляв, чим годують тварин, та як поводяться хижаки та примати на початку зими у Київському зоопарку. Про це також можна подивитись на відео. Читайте також, як у Київському зоопарку відкрили пташине королівство.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися