У Києві масово перевіряють фаст-фуди: небезпечний для здоров'я кожен третій

Результати перевірок фаст-фудів виявилися невтішними

У Києві під час перевірки фаст-фудів у різних районах столиці були зафіксовані численні порушення дотримання безпеки і якості харчових продуктів. За добу вдалося оглянути 61 заклад швидкого харчування й скласти 22 протоколи про порушення. Тобто кожен третій фаст-фуд ніс загрозу здоров'ю населення. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в місті Києві у Фейсбуці.

"За 13.07.22 проведено моніторинг 61 фаст-фуду міста Києва (Печерский, Оболонський, Шевченківський, Святошинський, Дніпровський, Голосіївський, Деснянский, Подільський, Дарницький та Солом‘янський райони). Складено 22 протоколи, з них 18 ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за ст.166 п.22", - йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Рейди закладами швидкого харчування розпочалися 29 червня. У повідомленні зазначається, що моніторинг безпечності та якості харчових продуктів у фаст-фудах Києва відбувається згідно з протоколом №26 комісії ТЕБ та НС.

Як повідомляли раніше "Коментарі", у Бучі мешканці багатоповерхівки почали самостійно відновлювати свій будинок: без ремонту будівля зруйнується. Жителі одного з багатоповерхових будинків у Бучі самостійно почали ремонт, оскільки будівля поступово руйнується. 18 березня танк окупантів влучив у дах багатоповерхівки, у результаті чого вона загорілася. Як повідомляють жителі будинку, через пожежу було повністю знищено дах будинку й верхні поверхи.  Спеціалісти пізніше визначили, що плити перекриття зазнали значних пошкоджень, і їх необхідно буде замінити. Щоб врятувати майно від дощу хоча б якось, жителі багатоповерхівки накрили дах плівкою, однак вона зовсім не рятує. 

Також "Коментарі" писали, що в Києві ліквідували "типографію", де підробляли довідки про непридатність до армії. Щоб виготовляти підроблені документи, організатори схеми викристовували типографічний цех однієї із афілійованих комерційних структур. Фальшиві документи коштували від 800 до 2 тисяч доларів, залежно від строків оформлення.

Читайте на порталі "Коментарі": у КОВА розповіли про результати перевірки навчальних закладів Київщини на наявність укриттів для дітей. У Київській області продовжують перевіряти освітні заклади на наявність укриттів. Усього вдалося вже обстежити 322 дитячі садки області, серед яких 108 не має обладнаних укриттів, щоб захистити персонал і дітей. У повідомленні також зазначається, що перевірки тривають і в школах Київської області. 240 навчальних закладів уже мають готові укриття, а в 137 тривають роботи з їх облаштування.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися