Під Києвом на ремонт спортивної школи витратять сотні мільйонів (ФОТО)
Оголошено тендер на пошук підрядника
В Ірпені планують капітально відремонтувати Дитячо-юнацьку
спортивну школу (ДЮСШ). Про це йдеться в повідомленні Ірпінської міської ради
та в тендері, оприлюдненому в електронній системі публічних закупівель Prozorro
тендері, передають "Коментарі".
За умовами оголошеного тендеру,
підрядник має зробити капітальний ремонт ДЮСШ, розташованій в Ірпені по вулиці
Троїцькій, 40.
"Замовником проекту виступав Виконавчий комітет Ірпінської міської ради. Виконання робіт фінансується коштами Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. За результатами тендеру буде обрано найкращого виконавця, який зможе якісно та швидко відновити ДЮСШ", — заявили в Ірпінській міській раді.
Підряднику готові заплатити майже 266,7 мільйонів
гривень. Аукціон заплановано на наступний тиждень. Торги відбудуться у четвер,
14 грудня. Переможець тендеру має виконати ремонт до 31 грудня 2024 року. На
сайті Prozorro вже з’явилися відгуки щодо недоцільності витрат на реконструкцію
казарми під час повномасштабної війни.
"Витрачати майже 267 млн грн на ремонт, коли військові гинуть від нестачі дронів, автомобілів, засобів захисту, а допомога від партнерів зменшується, безглуздо і недоцільно. Нам потрібна перемога і живі захисники. Для цього кошти максимально мають іти на підсилення нашої армії. Спрямуйте усі кошти на потреби ЗСУ!!!" — йдеться в оприлюдненій заяві до Держаудитслужби.
Ірпінська ДЮСШ є одним з найстаріших та найпопулярніших спортивних закладів у Ірпінській громаді. Заснована у 1958 році. У закладі пропонували своїм учням та батькам можливості для навчання, тренування та організації різноманітних видів спорту. Це найбільша спортивна школа в Ірпені, яка налічує понад дві тисячі учнів. Під час бомбардувань та пожежі було повністю зруйновано адміністративну будівлю ДЮСШ та малий спортивний зал, пошкоджено покрівлю на великому спортивному залі та спортивні майданчики.
Нагадаємо, до бюджету Києва стягнули понад 3,6 мільйонів гривень штрафів за поставку "швидких" неналежної якості. Київська міська прокуратура у виявила порушення інтересів держави під час придбання вкрай необхідних для потреб столиці карет швидкої допомоги. Цей факт мав місце в розпал світової пандемії COVID-19.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області у співпраці із прикордонниками та митниками викрили незаконне ввезення комерційного товару з-за кордону під виглядом гуманітарної допомоги. Слідство встановило групу псевдо благодійників, які, використовуючи реквізити благодійної організації, завезли на територію України газ фреон для продажу. Вартість контрабанди оцінили у понад 14 мільйонів гривень. Задекларували товар як гуманітарну допомогу і таким чином ухилилися від сплати митних платежів.
Читайте також, що на
ремонт казарми під Києвом витратять десятки мільйонів гривень.