Київський завод "Більшовик" став приватною власністю

У столиці відбувся перший аукціон "Великої приватизації"

У Києві відбувся аукціон з приватизації АТ "Перший київський машинобудівний завод", відомого як завод "Більшовик". Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію Фонду державного майна України.

Під час торгів київський завод "Більшовик" продали за понад 1 мільярд 429 мільйонів гривень. Участь в аукціоні брали троє покупців. Стартова ціна підприємства складала 1 мільярд 389 мільйонів гривень. Завод "Більшовик" продали на 40 мільйонів гривень дорожче.

За словами голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченко, новий власник заводу "Більшовик" має виконати усі умови приватизації державного підприємства. Серед них — погашення заборгованості, збереження робочих місць та інвестиції в модернізацію підприємства.

У Фонді державного майна зазначили, що це перший аукціон "Великої приватизації" з часів продажу "Криворіжсталі". Стежити за торгами можна було онлайн. Завод "Більшовик" придбало ТОВ "Дженерал Комерс". Зараз на підприємстві працюють 292 людини, з яких 150 — люди пенсійного віку.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що київський завод "Більшовик", побудований у 1882 році, приватизують через відсутність у державі коштів на модернізацію.

Нагадаємо, умови приватизації державного підприємства "Перший київський машинобудівний завод" затвердив Кабінет міністрів України. У лютому 2021 року Верховний Суд повернув у державну власність київський завод "Більшовик"

Читайте також, у Києві виставили на аукціон ще один державний завод.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Александр

4 січня 2022, 09:59

Очередную мутную схему провернули. В этом государстве обогощаться по беспределу можно безнаказанно до бесконечности. Как может имущественный комплекс, базы отдыха,гектара земли и многое другое стоить меньше автомобильной эстакады? Новые собственники цех городу продадут и вернут деньги за всю покупку.

Архип

28 жовтня 2021, 14:05

П..зда "Большевику".

Елена

28 жовтня 2021, 10:58

В Украине нет денег на модернизацию своих предприятий, но они есть на непомерно раздутую армию чиновников!... И теперь все, что раньше производили в стране нормального качества от иголок и кухонной утвари до машиностроения, покупается в Китае и пр.странах, кто нашли на это деньги...не надлежащего качества, а часто и откровенное изношенное старьё! Которое чинить "дешевле", чем выпускать своё- дав людям работу и не донашивая за кем-то... А в Киеве занялись "производством", на всех "свободных"(не свободны? Освободим!) площадях ресторанов, баров, торгово- развлекательных центров.....в стране где почти 8 лет война развлекательные центры в большем фаворе, чем патронные заводы и изготовление своей военной техники!

аом

28 жовтня 2021, 09:38

Та що там завод, країну продали, скоти

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися