Запаси палива на київських ТЕЦ: що з газом та вугіллям

Як столиця буде входити в опалювальний сезон

У Києві поки що достатньо палива для проходження опалювальний сезон. Про це під час засідання Київської міської ради розповів заступник мера столиці Петро Пантелеєв, передають "Коментарі".

"Основним ресурсом для наших тепловиків є газ, але є Дарницька ТЕЦ-4, яка базово використовує вугілля. На сьогоднішній день запас палива, необхідний в них є, а також є контракти на постачання вугілля протягом опалювального сезону, тому тут ми не бачимо ризиків", — зазначив заступник мера столиці Петро Пантелеєв.

За його словами, проблеми з постачанням вугілля до українських теплоцентралей існує. "Ми будемо моніторити поставки вугілля на ТЕЦ-4 для того, щоб там не було ніяких проблем. Загалом в Україні така проблема з вугіллям є", — сказав Пантелеєв.

Він додав, що в разі якихось кризових явищ газові теплоелектроцентралі столиці — ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 витримають: "Мазуту невеличкий запас у нас є, тому якісь аварійні ситуації ми готові пережити. Переходити на мазут, звичайно, ми не можемо. Це тільки як резервне паливо на аварійний випадок".

Тим часом у "Київтеплоенерго" заявили, що у Києві можуть обмежити споживання електроенергії через збитковість ТЕЦ. З метою вирішення проблемних питань комунальне підприємство звернулося до регулятора енергоринку.

Нагадаємо, заступник мера Києва Петро Пантелеєв також розповів про райони Києва, де найбільше проблемних питань щодо старту опалювального сезону.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві різко підвищили тарифи на опалення, однак подорожчання вартості тепла торкнулося тільки окремих категорій споживачів. Для більшості киян тариф залишиться незмінним. Ціни зросли для комерційних, бюджетних та релігійних організацій. Для побутових споживачів тарифи залишаться на торішньому рівні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися