У кожному районі Києва з’явиться особлива квіткова клумба - символи боротьби українського народу (ФОТО)

Квіткові композиції з символами боротьби українського народу планують створити в кожному районі Києва

У всіх районах Києва з'являться квіткові композиції, які будуть символізувати незламний дух українців. Перша така композиція, яку створили фахівці зеленбуду Дніпровського району, - відома марка із зображення українського військового на фоні російського корабля. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву зробив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

За словами Пантелеєва, у Києві триває активна фаза з озелення: уже висадили більше 1500 дерев, облаштовують клумби й квітники. 

"Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію у столиці працює майже 700 озеленювачів, які прибирають парки, проводять весняний догляд за рослинами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і висаджують нові. Символічну композицію зробив колектив Дніпровського зеленбуду біля метро Лівобережна. Це зображення російського корабля і знаменитий напрямок, куди йому радять піти. Це панно розміром 14 на 4,5 метри, сформоване із декількох тисяч квітів різних сортів квітів", - заявив заступник голови КМДА.

Також Пантелеєв заявив, що схожі квіткові композиції з символами боротьби українців будуть у кожному районі Києва.