Кілька станцій метро у Києві закрили: що робити (СХЕМИ)

Оприлюднено схеми альтернативних маршрутів наземним транспортом

У Києві від станції метро "Теремки" до станції "Либідська" організували рух наземного транспорту, що дублюватиме маршрути поїздів метро. Про це поінформував Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, передають "Коментарі".

За даними відомства, через ремонт перегінного тунелю на "синій" гілці метро з 8 грудня від станції метро "Теремки" до станції "Либідська" організували рух наземного транспорту, що дублюватиме маршрути закритих станцій метро. Організовано рух тимчасового автобусного маршруту № 2-М "Кібернетичний центр – станція метро "Теремки" – станція метро "Либідська", на якому працюватиме 60 автобусів з інтервалом руху одна хвилина. Також тимчасово запустили маршрут тролейбусу № 43-К "Кібернетичний центр – станція метро "Либідська", на якому працюватиме 20 тролейбусів з інтервалом руху три хвилин.

Шлях автобусного маршруту №38 подовжили до станції метро "Либідська". На маршруті працюватиме п’ять автобусів з інтервалом руху 17 хвилин.

Через необхідність вивільнення додаткових тролейбусів для роботи маршруту №43-К, рух тролейбусного маршруту №50 "Вулиця Милославська – станція метро "Либідська" тимчасово припинили.

 


На тролейбусному маршруті № 50-К "вул. Милославська – площа Дарницька" збільшили кількість рухомого складу. Тут працюватиме десять тролейбусів з інтервалом руху 9 хвилин. Посилення роботи цього маршруту дасть змогу частково переорієнтувати пасажиропотік з Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену на Святошинсько-Броварську.

Нагадаємо, вартість проїзду у поїздах з Києва за кордон зросте. Про це пасажирів попередили в державній компанії "Укрзалізниця". За даними перевізника, зменшаться знижки на квитки на міжнародні рейси. Це роблять, щоб продовжити оновлювати парк вагонів та зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень. Як зростуть ціни на білети та коли — подробиці за посиланням. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві завершили будівництво ділянки Великої кільцевої дороги. Нові ділянки Великої кільцевої дороги почали будувати з 2016 року. Фактично це є Північна об’їзна дорога столиці. Напередодні відкрили нову частину Великої кільцевої дороги від вулиці Богатирської до Оболонського проспекту. 

Читайте також, що кияни вимагають зробити зупинку транспорту на Подільському мосту.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися