Українські військові відкинули ворога від Києва на кількох напрямках (МАПА)

Оперативна обстановка щодо оборони столиці

Ситуація довкола Києва залишається складною, проте протягом тижня українські військові на окремих напрямках вибили окупантів з кількох населених пунктів. Про це розповів керівник Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов, передають "Коментарі".

За його словами, Збройні Сили України продовжують контрнаступ на Житомирській трасі. Українські військові звільнили від російських окупантів місто-герой Ірпінь та повністю контролюють Макарів.

Під Броварами ЗСУ відбили танковий наступ окупантів та не допустили просування противника на Київ. Стійко тримають оборону українські військові й на Вишгородському напрямку. Російські окупанти зазнають значних втрат та змушені відступати на кількох напрямках навколо Києва.

Сили оборони Києва покращують оперативну ситуацію навколо столиці контратаками на російських окупантів на окремих напрямкам, зазначили в Генеральному штабі ЗСУ. Під Києвом тривають бойові дії. Українські військові утримують зовнішній рубіж оборони та контроль за ситуацією в населених пунктах Дмитрівка, Мотижин, Капітанівка та Лісне.