В лікарні "Феофанія" тепер можна безоплатно лікувати онкологію

Які хвороби лікуватимуть за державні кошти

У лікарні "Феофанія" розширили перелік послуг безоплатної медичної допомоги. Про це розповів очільник Міністерства охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передають "Коментарі".

До лікарні "Феофанія" зараз можуть потрапити на безоплатне лікування всі пацієнти, хоча раніше тут могли лікуватися лише державні службовці. За розподілом диспетчера "швидкої допомоги" до "Феофанії" привозять пацієнтів з інфарктами та інсультами врівні з іншими лікарнями.

В Міністерстві охорони здоров’я України запевнили, що у 2023 році клінічна лікарня "Феофанія" і надалі буде доступною для кожного українця. У цьому році медичний заклад надаватиме пацієнтам безоплатні послуги за трьома пакетами Програми медичних гарантій.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що цього року лікарня "Феофанія" надаватиме безоплатні послуги ще й пацієнтам з онкологією. Уряд дозволив медзакладу укласти договір із Національною службою здоров’я України на пакет "Радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах".

"Ми відкрили клінічну лікарню “Феофанія” для кожного пацієнта з інсультом та інфарктом. За рік цей пілотний проєкт показав хороші результати. Тому сьогодні до переліку безоплатних послуг, які доступні пацієнту за Програмою медгарантій, ми додаємо ще радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах", — прокоментував Ляшко.

Клінічна лікарня "Феофанія" має потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє застосовувати новітні методи лікування пацієнтів.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року лікування у медичному закладі "Феофанія" стало доступним для всіх українців. Ця лікарня довгий час залишалася символом того, що держслужбовці та пересічні українці мали різний рівень доступу до медицини.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Київській обласній клінічній лікарні запрацювало кардіохірургічне відділення, що створювалося практично "з нуля" в період воєнного стану. Відкриття оновленого відділення стало можливим завдяки реалізації реновацій, що дозволило провести ремонти приміщень та оснастити відділення сучасним обладнанням. Зараз у цьому медичному закладі працюють 1250 фахівців. 

Окрім того, у столичному Інституті серця в умовах воєнного стану завершили реконструкцію відділення гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда. В лікарні запевняють, що після реконструкції відділення лікування для пацієнтів стане ще ефективнішим, швидшим та комфортнішим.

Читайте також про створення нового центру реабілітації для військових у Києві.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися