У Києві намагаються збудувати чергову незаконну висотку

Що відомо про нову скандальну забудову у столиці

У Києві через суд вимагають повернення столичній громаді земель колишньої типографії, які "прибрала до рук" одна з районних рад Київщини. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію Київської міської прокуратури.

За даними відомства, одна з районних рад Київської області незаконно оформила за собою право власності на земельні ділянки у Святошинському районі Києва. На цій землі на вулиці Львівській, 72 розташована будівля колишньої типографії, а право власності належить столичній громаді.

За фактом привласнення землі у Києві відкрили у кримінальне провадження. Слідство встановило, що районна рада уклала з забудовником інвестиційний договір. На привласненій землі у столиці планували будівництво багатоповерхового житлового комплексу із комерційними приміщеннями. Через це Шевченківська окружна прокуратура Києва звернулася до суду.

Прокурори вимагають скасувати одній з райрад Київської області незаконну державну реєстрацію права власності на земельні ділянки у Святошинському районі Києва. На час судового розгляду цього питання Господарський суд Києва наклав арешт на цю землю. На цих ділянках заборонили будь-які підготовчі чи будівельні роботи, а також заборонені будь-які дії із вказаною землею.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що від столичної влади через суд вимагають розірвати договір оренди та повернути громаді земельну ділянку у Солом’янському районі Києва. У прокуратурі вважають, що земельну ділянку площею майже сім тисяч квадратних метри Київська міська рада незаконно віддала в оренду для будівництва житлових будинків з нежитловими приміщеннями. Вартість цієї ділянки землі по вулиці Людмили Проценко оцінюють у 20 мільйонів гривень. Окрім того, у Києві вимагають повернути громаді землю водного фонду біля метро "Видубичі" площею майже шість гектарів.

Нагадаємо, у столиці через Верховний суд остаточно повернув у власність громади земельну ділянку на Троєщині вартістю 238 мільйонів гривень. Орендар зобов’язався побудувати на цій території оздоровчу й аквазони, а також дитячий майданчик. Замість цього земельну ділянку підприємство використовувала як платну автостоянку.

Читайте також, що у власність держави повернули земельні ділянки заповідного фонду на території Біличанського лісу.  



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися