Кожна з диких тварин має свій характер
У Київському зоопарку
мешкають тигри на прізвисько Амба, Малиш і Рена. Про характер диких тварин та
їхні звички розповіли у закладі, передають "Коментарі".
Тигриця Амба має двох
дітей — Малиш і Рена. Амбі 17 років. У тигриці серйозний характер. Коли їй
щось не подобається, вона це показує своєю поведінкою, наприклад, може
ігнорувати працівників зоопарку та не переходити з вольєру у вольєр.
Ще двом тиграм по 13
років. Малиш і Рена народилися у 2008 році. Кожен з них відрізняється звичками
та характером. Працівники Київського зоопарку зазначають, що Малиш — спокійний і любить довго спати вдень. Своїм характером він схожий на Амбу й дуже любить
поїсти. Рена ж дуже грайлива, зазначили у Київському зоопарку. Тигриця любить
гратися та стрибати. Рена часто сидить у засідці в кущах і вдає, що
полює на працівників.
Найбільше м’яса
споживає тигр Малиш. Він п’ять разів на тиждень з’їдає по 8 кг яловичини та один
раз у тиждень — 8 кг м’яса індички. Тигриці Амба і Рена мають п’ять разів на
тиждень яловичину по 6 кг та один раз м’ясо індика — 6 кг.
У Київському зоопарку розповіли, що лише останніми роками популяція диких тигрів починає збільшуватися. Наразі в природі залишається 3900 тигрів, але для захисту цього виду потрібно багато працювати, наголошують зоозахисники.
Додамо, що Київський зоопарк спільно з Національним природним парком "Хотинський" з 2019 року проводить програму з розмноження та відновлення хом’яка у дикій природі на території України. Хом’як європейський занесений до Червоної книги України й визнаний критично загрозливим видом Міжнародним союзом охорони природи. Цього року 32 особини європейського хом’яка з Київського зоопарку випустили шукати нову домівку на схилах Дністра у Чернівецькій області.
Нагадаємо, у Київському зоопарку для індійського слона Хораса відкрили оновлений літній вольєр із тіньовим навісом у вигляді скульптури "Баобаб". Штучна споруда створює атмосферу африканської савани. Незвичайну скульптуру-навіс виготовили з фібробетону на металевому каркасі. Висота споруди становить майже дев'ять метрів, а діаметр крони — десять метрів.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Київському зоопарку народилися кошенята рідкісної породи. Унікальних лісових тварин показали відвідувачам. Матір лісових кошенят звуть Сільвія. Кішку в цьому році привезли в київський зоопарк зі Швейцарії. У Києві Сільвію познайомили з лісовим котом Сильвером, який живе в столичному зоопарку вже сім років. У сімейства народилися четверо кошенят - троє хлопчиків і одна дівчинка. Лісових кішок назвали Гарфілд, Буріск, Кліф і Настя.