У школах Києва встановлять металодетектори: подробиці

У столиці опікуються безпекою дітей

У школах Києва для підвищення рівня безпеки учнів під час навчання планують встановити металодетектори. Про це розповіла депутатка Київської міської ради Алла Шлапак, передають "Коментарі".

"Нам необхідно збільшувати фінансування профілактичної роботи у взаємодії з правоохоронними органами. Що стосується конкретно металодетекторів, я думаю, що для того, щоб ми логічно завершили розгляд цього питання, нам необхідно дати протокольне доручення Департаменту освіти спільно з правоохоронними органами розглянути: які можуть бути школи", — сказала депутатка Алла Шлапак під час засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

На її думку, металодетектори у столичних школах не вирішать комплексну ситуацію з безпекою дітей, але знімуть "найбільш гострі ситуації". Після встановлення у школах металодетекторів їх планують інтегрувати з інформаційними системами "Єдина школа" та "Безпечне місто". Визначити столичні школи, де встановлять металодетектори, мають департаменти освіти, фінансів, економіки та інвестицій Київської міськради.

Нагадаємо, у Києві мер столиці Віталій Кличко відкрив сучасну школу. Новий енергоефективний шкільний заклад відкрили в Солом’янському районі Києва — це школа №22. Під час відкриття школи мер Києва Віталій Кличко зазначив, що це десятий європейський шкільний заклад, який відкрили у столиці протягом кількох років. Його збудували на території старого дитячого садочка. За словами мера Києва Віталія Кличка, столиця практично впоралась з чергою в дитячі садки завдяки тому, що за останні роки побудували або реконструювали 33 освітні заклади. Торік у Києві побудували або повністю реконструювали чотири дитсадки.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві можна отримати компенсацію за навчання дитини у приватному закладі дошкільної або базової середньої освіти. У Департаменті освіти і науки Київської міської державної адміністрації пояснили, що у столиці затверджено порядок видатків на дошкільну освіту у столиці, зокрема для приватних закладів за надання освітніх послуг дитині, яка проживає та зареєстрована у Києві. 



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися