У Київській області приватизують великі підприємства і спиртовий завод

Що відомо про продаж державного майна

У Київській області цього року планують приватизувати два десятки об’єктів, серед яких є великі підприємства і спиртовий завод. Про повідомили у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, передають "Коментарі".

На аукціони з приватизації у 2023 році виставили три єдиних майнових комплекси, три об’єкти незавершеного будівництва та 14 об’єктів окремого майна. У Київської області виставили на продаж єдині майнові комплекси таких держпідприємств:

·       "Білоцерківський завод "Еталон";

·       "Спеціалізований центр підготовки кадрів";

·       "Український дім фарфорово-фаянсової промисловості".

Також приватизують окреме майно Червонослобідського місця провадження діяльності та  зберігання спирту ДП "Укрспирт". В Фонді держмайна наголосили, що на приватизацію виставляють те державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві знову спробують приватизувати завод "Електронмаш". Цей об’єкт цікавий інвесторам тим, що включає гектари землі на Великій кільцевій у Києві. Стартова ціна приватизації майна державного підприємства "Електронмаш" становить 32,8 мільйони гривень. Це вдвічі нижче, ніж стартова ціна на аукціоні торік — понад 65,6 мільйонів гривень.

Торік в аукціоні з приватизації заводу "Електронмаш" брали участь п’ять підприємств. Від стартової ціна продажу зросла до 430 мільйонів гривень. Новий власник взяв на себе зобов’язання сплатити заборгованість підприємства у розмірі близько 34 мільйонів гривень і не звільняти працівників протягом пів року. Однак завод так і не став приватною власністю. Цього року аукціон з приватизації заводу "Електронмаш" заплановано на 17 березня.

Завод "Електронмаш" міг стати приватною власністю ще у листопаді 2021 року. Тоді під час онлайн-аукціону завод продали майже за мільярд гривень. Проблеми виникли й із приватизацією заводу "Більшовик", на який мали плани як бізнесмени, так і столична влада. 

Читайте також, що у Київській області будують завод з виробництва літаків.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Игорь

2 березня 2023, 17:29

Это хорошо лижбы власть киева в лице Кличка не раздеребанила потом по своим,вы что не видите что они творят, мой сын как имеющий УБД не может не чего получить,все власть раскрадает ,а законы пишут под своих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися