З вулиць Києва прибрали багато МАФів: подробиці (ФОТО)

Зачистка столиці від незаконної торгівлі триває

У Києві триває демонтаж незаконних місць торгівлі, зокрема малих архітектурних форм (МАФів). Про це розповів директор Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації Тимур Ткаченко, передають "Коментарі".

За його словами, цього тижня більшу частину засобів пересувної торгівлі демонтували самі власники. Це підприємці власними силами зробили на таких вулицях столиці:

·       Полярна ріг проспекту Максима Рильського, Ломоносова, 50/2, Жолудєва, 4;

·       Івана Миколайчука, 11, Салютна, 2, Північно-Сирецька, 3

·       Колекторна (поряд з озером Небреж), Гарматна, 22/32, Ушинського, 2;

·       Червоноткацька, 39, Генерала Жмаченка, 28, Оноре Де Бальзака, 83/2.

На проспектах у Києві власники самостійно прибрали МАФи за такими адресами:

·       Червоної Калини, 15-17, Юрія Гагаріна, 13, Повітрофлотський, 50/2;

·       Романа Шухевича, 12а, а також на бульварі Верховної ради, 31.

Бригади комунального підприємства "Київблагоустрій" зачистили від МАФів такі локації:

·       вулиці Западинська, 15, Дегтярівська, 21, Данила Щербаківського, 1;

·       проспект Леся Курбаса, 6 г та ще кілька адрес.

"Дві тимчасові споруди за адресою вулиця Прирічна, 37 не вдалося демонтувати через паркан встановлений на території", — заявив директор Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації Тимур Ткаченко.

Посадовець зазначив, що у Києві провели демонтаж не лише купав, а й парканів та стовпчиків, що були встановлені незаконно. Ткаченко вважає, що "питання переміщення тимчасових споруд в місті Києві на час військового стану вже закрите".


Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві висадять десятки тисяч рідкісних екзотичних дерев. Три десятки тисяч насіння дерева гінкго столиці передав меценат з Німеччини. Це дерево належить до найдавніших видів та вважається символом надії через неймовірну стійкість. Спочатку насіння дерева гінкго будуть проростати у теплицях столиці, потім їх висадять у парках та скверах Києва.

Нагадаємо, ландшафтний заказник місцевого значення "Деснянські луки" створили в Деснянському районі Києва для охорони заплави річки Дніпро у 2020 році. Площа заказника становить 322 гектари. Екологи під час перевірки заказника "Деснянські луки" виявили незаконну забудову та знищення важкою технікою частини природного шару на площі близько трьох гектарі. Там проривається котлован і прокладаються труби. Це є грубим порушенням закону "Про природно-заповідний фонд України". Згодом екологи дізнались, що знищують природу працівники "Київводоканалу".

Читайте також, що Галерний острів у Києві планують знищити забудовники.

Читайте также