"Київводоканал" реалізує у столиці важливі проєкти

Відповідну програму затвердила Верховна Рада

Український парламент затвердив урядову програму "Питна вода України" на 2022-2026 роки, яка дозволить комунальному підприємству "Київодоканал" реалізувати низку важливих проєктів. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію мерії Києва.

За даними КП "Київводоканал", програму фінансуватимуть із державного бюджету України, за рахунок коштів місцевих бюджетів та субвенції на виконання інвестиційних проєктів. Підприємство подало на реалізацію в рамках програми дев’ять об’єктів водопостачання та водовідведення.

Серед проєктів, які планують реалізувати у столиці, перша черга будівництва споруд артезіанського водопостачання житлового масиву Осокорки-Північні, а також будівництво водопровідних мереж у Подільському, Дарницькому, Шевченківському та Святошинському районах Києва, а також реконструкція ділянки водоводу в Оболонському районі. Також у Києві планують реконструкцію Дніпровської водопровідної станції з упровадженням технології очистки промивних вод та реконструкцію водопровідних станцій "Троєщина", "Оболонь-1" та "Оболонь-2". Окрім того, в рамках програми передбачена реконструкція Лівобережного колектора в Дарницькому районі та будівництво першої черги каналізаційного колектору від Мостицького до Головного міського колектору.

Нагадаємо, у Києві глобальною проблемою є забруднення Дніпра й інших водойм залишками нафтопродуктів, які потрапляють до головної річки країни та інших водойм через незаконні врізки у каналізаційні стоки. Зараз у Києві налічується понад 4 тисячі кілометрів інженерних мереж дощових каналізацій, з яких лише близько 600 кілометрів знаходяться на балансі комунального підприємства "Київавтодор", а решта — поза балансом. 

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Київській області обміліли три річки — Тетерів, Рось та Ірпінь. До цього значне зниження рівня води зафіксували у лівій притоці Дніпра — річці Трубіж.

Дивіться також, як виглядає отруйний відстійник Дарницької ТЕЦ з висоти.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися