На Троєщині провели рейд з благоустрою: подробиці (ФОТО)

Перевірку благоустрою провели у Деснянському районі на кількох локаціях

У спальному районі Києва провели перевірку рівня благоустрою та виявили кілька засмічених ділянок. Про це повідомили у Київській державній міській адміністрації (КМДА), передають "Коментарі".

Рейд комісія столичної мерії провела у Деснянському районі. Перевіряли Троєщину в рамках осіннього місячника з благоустрою. Представники київської влади виявили типові для інших районів столиці проблеми. Серед них — розриття на дорогах, несвоєчасне вивезення сміття, невідремонтовані спортивні та дитячі майданчики, а також старі гаражі.

За словами першого заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексія Кулеби, окремі території Троєщини потребують особливої уваги в питанні благоустрою. Як приклад він навів дуже занедбану локацію в одному з дворів на проспекті Маяковського, яка б могла перетворитись на спортмайданчик.

Окрім того, Кулеба зазначив, що на Троєщині недостатньо баків для сміття та є дуже засмічені локації. Відповідальним за благоустрій Деснянського району Києва особам дали час на розв'язання виявлених проблем. Завершити усі роботи мають до 15 листопада. Перший заступник мера Києва додав, що більшість комунальних проблем на Троєщині можна вирішити без великих капіталовкладень і надмірних зусиль.

Нагадаємо, у Києві перевірять благоустрій в усіх десяти районах. Перевірки вже відбулися в Оболонському, Шевченківському, Печерському, Солом’янському, Святошинському та Подільському районах столиці.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко звільнив головного комунальника в Шевченківському районі столиці. Відповідне рішення очільник Києва озвучив під час наради з керівниками районів та керуючих компаній столиці. Кличко оцінив роботу Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району Києва як незадовільну. Прикладом недбалості комунальників стала ситуація, коли мешканці будинку на вулиці Гончара, 6 майже на три доби залишились без води та були змушені носити воду до своїх квартир з навколишніх будинків.

Читайте також, що за місяць у Києві інспектори склали понад 300 протоколів за порушення правил благоустрою.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися