У Броварах відкрили центр вакцинації від коронавірусу (ФОТО)

Як триває процес щеплення від COVID-19, розповіли у міській раді
В Броварах у суботу,
24 липня, запрацював центр масової вакцинації від коронавірусу. Про процес
щеплення від COVID-19 розповіли у Броварській міській раді, передають "Коментарі".
У Броварах триває другий
день масової вакцинації від коронавірусу. Щеплення роблять вакциною Moderna. Центр
масової вакцинації населення у Броварах працює на бульварі Незалежності, 12 на
базі Амбулаторії сімейної медицини №2. Приймають на щеплення від коронавірусу у
порядку "живої очереді".
За даними мерії, у Броварах за суботу, 24 липня, провакцинували 440 людей. Ще 100 бажаючих отримали щеплення сьогодні, 25 липня, зранку. Для вакцинації броварчанам обов'язково потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а також за наявності — декларацію з сімейним лікарем.
Триває кампанія з вакцинації від коронавірусу у Києві. На п’ятому етапі вакцинації у столиці можуть щепитися всі охочі віком від 18 років. Для цього киянам потрібно зареєструватися через сервіс Helsi.me. У Києві для щеплення від COVID-19 є у наявності такі вакцини як CoronoVac та Moderna.
З 22 липня у Києві
вакцинуватися можна в Центрі вакцинації, що працює на базі МВЦ, а з 23 липня —
в усіх столичних пунктах щеплень, які працюють на базі центрів первинної
медико-санітарної допомоги.
Нагадаємо, у Києві зафіксували нові випадки зараження штамом коронавірусу "Дельта". За даними Департаменту охорони здоров'я Києва, шість нових випадків COVID-19 штаму "Дельта" під час тестування виявили в Олександрівській лікарні столиці.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Києві посилено готуються до нової хвилі COVID-19, зокрема — через розповсюдження в Україні штаму "Дельта". Зараз у столиці хворих на коронавірус приймають 15 опорних лікарень, а влада Києва намагається забезпечити медичні заклади для хворих на коронавірус усім необхідним.
Киян закликають не зволікати зі щепленням від COVID-19. Наразі у Києві відкриті 113 центрів вакцинації, працюють 53 мобільні бригади та вистачає вакцин. Крім того, у Києві готують додатково ще п’ять лікарень, які зможуть прийняти хворих на COVID-19 за необхідності. У столиці індійський штам "Дельта" найбільше вражає дітей та підлітків — саме у цієї категорії населення спостерігається тяжкий перебіг хвороби.
Крім того, Київ розпочав підготовку до можливого локдауну в разі загострення ситуації з рівнем захворюваності. Нові штами коронавірусу викликають більш важкі форми перебігу хвороби, тому у Києві працюють над збільшенням кількості ліжок у реанімаціях столичних лікарень для хворих на СOVID-19.
Столична влада також планує посилити контроль над оформленням та видачею спеціальних перепусток на проїзд у громадському транспорті під час посиленого карантину. У Києві планують запровадити електронні перепустки, а не паперові, як раніше.